گروه طراحی سایت رايان در قالب مجموعه خدمات حرفه ای طراحی وب سایت، علاوه بر طراحي وب سايت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحي وب سايت و رعایت استانداردهایی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحي وب سايت، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت.

طراحي وب سايت شما مطابق با خواسته هايتان و به كاربردن جديدترين تكنيكهاي سازگاري با موتور هاي جستجو  گامي است در جهت توسعه كسب و كار شما و به حداقل رساندن هزينه هاي تبليغات.

امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. یک وب سایت با طراحی مناسب، می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات یک شرکت داشته باشد و فعالیت های آن را به جهانیان نمایش دهد.

آنچه در نگاه اول، بازدیدکننده سایت شما را جذب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می کند نوع طراحي وب سايت، چه از طراحی گرافیکی و چه از نظر فنی است. اما آیا بازدید کننده ای به آن سایت خاص خواهد آمد تا جذب آن شود؟

طراحي وب سايتسایت شما را طوری طراحی خواهیم کرد که موتور های جستجو مانند گوگل و یاهو به طور رایگان برای سایت شما بازاریابی کرده و بازدید کنندگان را به سایتتان سرازیر کنند.

برای شما سایتی طراحی خواهیم کرد که در نتایج موتورهای جستجو، رتبه های بالایی بدست آورد.

معیارهای مختلفی برای سنجش کیفیت وب سایت وجود دارد. اما اصلی ترین مولفه های کیفیت مطلوب یک وب سایت عبارتند از :

– معماری صحیح و اصولی سایت که باعث ارتباط موثر بازدید کننده و محتوای صفحات سایت می شود

ـ طراحي وب سايت که نمایانگر شخصیت تجاری بنگاه صاحب سایت می باشد و عامل اصلی ماندگاری بیننده در ابتدای ورود به سایت است

ـ محتوای مناسب یعنی آنچه بازدید کننده به دنبال آن بوده و به همین دلیل وارد سایت شده است این محتوامی تواند لیست خدمات و محصولات شما باشد با توضیحات لازم برای معرفی محصول

ـ سازگاری فنی کاربران با مرورگر های مختلفی مانند Chrome, Firefox, IE وارد سایت شما می شوند به همین دلیل طراح سایت باید این نکته را در نظر داشته باشد که وب سایت تولید شده با کلیه مرورگرهای مطرح و نام آشنا سازگار باشد .

ـ امکانات فنی یک سایت داینامیک باید امکاناتی برای مدیریت محتوای سایت از قبیل اخبار ، مقاله ها ، تصاویر و … در اختیار داشته و قابلیت افزودن ابزارهای جدید به منظور افزایش تعامل با کاربر و ارائه خدمات مناسب را داشته باشد .